Sudjelovali smo na Cvjetnom korzu

Autor: Sandra Vrbešić, 2. 5. 2016.

U subotu 30. travnja 2016. u organizaciji DND – a Donji Miholjac održan je 2. po redu Cvjetni korzo. To je manifestacija koja se mora održati ako grad Donji Miholjac želi dobiti status grada PRIJATELJA DJECE. Odaziv djece i posjetitelja bio je mnogobrojan, po čemu se vidi da je Donjem Miholjcu nedostajala jedna takva manifestacija. Roditelji, učitelji, tete, suradnici, rodbina.... danima su izrađivali kostime buba, cvjetića, žaba, roda. U Cvjetnom korzu su sudjelovali: Osnovna škola "A.Harambašić" , Dječji vrtić "Pinokio", Osnovna škola Ante Starčevića Viljevo, Područna škola Rakitovica, KUU F. Ebling iz Sv .Đurđa i Gradska limena glazba.

U šarenilu glazbenih, recitatorskih i plesnih trenutaka bilo je puno smijeha, razdraganosti, a najviše neizmjerne sreće. Po završetku nastupa djeca su dobila nagrade u vidu slatkiša te sokova.

Naša škola se već drugu godinu uključuje u ovu manifestaciju. Ove godine drugi razred se predstavio cvijećem u lončanicama, a četvrtaši sladoledima. Naš zbor se predstavio s dvije skladbe, a posebno su oduševili sve prisutne s atraktivnom izvedbom cup songa.

Učenici su završili posjet Donjem Miholjcu na sladoledu s učiteljicama, a mi zahvaljujemo našim DND prijateljima na osiguranom prijevozu.

Veselimo se našem sljedećem susretu!

Osnovna škola Ante Starčevića Viljevo / Kralja Tomislava 1, HR-31531 Viljevo / www.os-astarcevica-viljevo.skole.hr / ured@os-astarcevica-viljevo.skole.hr